Zde máte možnost zvolit podobu služeb podle Vašich potřeb.
En

Projekce

Víme, jak přizpůsobit projekt Vašim potřebám, dokážeme identifikovat možná úskalí a najít nejvhodnější model pro daný problém. Díky našim dlouholetým zkušenostem navrhujeme technická řešení s důrazem na poměr cena/výkon. Pro zkušené investory jsme partnerem, pro nováčky v oboru můžeme být průvodcem celým procesem projektové přípravy stavby. Udržujeme osobní přístup a přímou komunikací eliminujeme šumy a nedorozumění.

Co pro Vás uděláme

Zpracujeme Vám všechny projekční stupně od dokumentace pro územní rozhodnutí až po dokumentaci skutečného provedení stavby. Máme interní tým stavařů se zastoupením dalších profesí. Dokážeme tak zajistit kompletní technickou dokumentaci i inženýrskou činnost v roli generálního projektanta. Používáme 3D model a v případě potřeby také vizualizace i v technické fázi projektu.

Jak pracujeme

Soustředíme se na provozní náklady a energetickou optimalizaci. Využíváme informační modelování budov (BIM). Navrhujeme tak rychleji, úsporněji a přesněji, s významným omezením chyb při změnách v dokumentaci. Jsou nám blízké organické formy a jsme vybaveni pro jejich zpracování v technické fázi projektu. Zabýváme se také parametrizací geometrie a jejímu algoritmickému řízení a generování. Spolu se stavebním projektem umíme stejnou metodou zpracovat i interiér a oba procesy koordinovat.

Reference