Atelier Velehradsky, s. r. o. | Libusino udoli 76, 623 00 Brno, CZE | +420 547 221 936 | atelier@velehradsky.cz | How to get there? | www.atelier-velehradsky.cz | BIN: 292 63 140 | VAT ID: CZ 292 63 140 | Business register: Krajsky soudu v Brne, oddíl C, vlozka 69046 | Mailing address: Vystaviste 1, P. O. Box 2, 603 00, Brno, CZE

Ing. arch. Tomáš Velehradský Chief architect/ CEO AV, DIGI, SAGE +420 602 850 461 tomas@velehradsky.cz
Ing. Hana Staňková, MBA CFO AV, DIGI +420 601 565 482 stankova@velehradsky.cz
Ing. arch. František Türk Architect AV +420 720 993 712 turk@velehradsky.cz
Ing. Karel Cihlář Civil engineer AV +420 725 595 758 cihlar@velehradsky.cz
Ing. arch. Jakub Merta Architect AV +420 720 993 721 merta@velehradsky.cz
Ing. arch. Tereza Velehradská Architect AV +420 724 285 510 tereza@velehradsky.cz
MgA. Filip Velehradský Product design and visualisation AV +420 606 836 820 filip@velehradsky.cz
Alena Susková Engineering AV +420 722 901 905 suskova@velehradsky.cz
Ing. arch. Radek Hlaváček Architect, Computational designer, BIM manager AV, SAGE +420 722 939 343 hlavacek@velehradsky.cz
Ing. Jan Kubík Civil engineer AV +420 725 524 316 kubik@velehradsky.cz
Ing. Jan Michal Civil engineer AV +420 725 979 673 michal@velehradsky.cz
Ing. Jan Dolejš Civil engineer AV +420 725 964 789 dolejs@velehradsky.cz
Bc. Jan Macků Furniture designer AV +420 547 221 936 macku@velehradsky.cz
Ing. arch. Simona Scholzová Architect AV +420 547 221 936 scholzova@velehradsky.cz
Ing. Božena Rybníčková Civil engineer AV +420 725 978 654 rybnickova@velehradsky.cz
Ing. Kamil Matýsek Civil engineer AV +420 606 733 550 matysek@velehradsky.cz
Jakub Němeček Civil designer AV, DIGI +420 547 221 936 nemecek@velehradsky.cz
Ing. arch. Pavla Hornicka Architect AV, DIGI +420 722 333 403 hornicka@velehradsky.cz
Ing. Vojtěch Chudíček Quality control manager AV +420 725 728 479 chudicek@velehradsky.cz
Ing. Lukáš Konečný Accounting AV +420 547 221 936 konecny@velehradsky.cz
Mgr. Eva Šupová Trávníková Lawyer AV +420 722 899 882 supova@velehradsky.cz
Ing. Juraj Gunár Civil engineer AV, DIGI +420 547 221 936 gunar@velehradsky.cz
Ing. Vojtěch Biolek Construction economist AV +420 547 221 936 biolek@velehradsky.cz
Ing. Jan Brožek Civil engineer AV, DIGI +420 547 221 936 brozek@velehradsky.cz
Ing. Tomáš Kopecký Civil engineer AV +420 547 221 936 kopecky@velehradsky.cz
Bc. Ondřej Běhůnek Junior architekt AV +420 547 221 936 behunek@velehradsky.cz
Ing. Miloš Bureš Civil engineer AV +420 547 221 936 bures@velehradsky.cz
Ing. arch. Dana Berousková DiS. Architect AV +420 724 000 813 berouskova@velehradsky.cz
Ing. arch. Jaroslav Drbal Architect AV +420 547 221 936 drbal@velehradsky.cz
Karel Lorenc Sales manager DIGI AV, DIGI +420 724 000 869 lorenc@velehradsky.cz
Ing. Karel Černý Civil engineer AV +420 724 000 829 cerny@velehradsky.cz
Mgr. Hana Lazecká HR AV +420 722 938 066 lazecka@velehradsky.cz
Ing. Jan Krupička Structural engineer AV +420 602 582 129 krupicka@velehradsky.cz
Ing. Jakub Niedoba Structural engineer AV +420 547 221 936 niedoba@velehradsky.cz